Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 11:44

Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля"
[ Викачати з сервера (17.2 Kb) ]19.12.2017, 16:34

З 25 листопада по 10 грудня 2017р. учні Городецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» активно приєдналися до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля». Метою проведення акції є привернення уваги учнівської молоді до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків .

Психологічною службою закладу посилено інформаційно-просвітницьку роботу, яка направлена в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля. Завдання, яке виконували психологи закладу — це донести до дитини знання, що насилля є порушенням прав людини.

У рамках акції проведено низку заходів, які сприяли залученню учнів до акції та сформували переконання, що насиллям над іншою особистістю не досягнеш успіху, не реалізуєш своєї мети, не завоюєш довіру та повагу людей . Впродовж першого тижня у 1-8 класах проведено конкурс малюнків «Моя сімя – мій захист»,дискусія з елементами тренінгу «Протидія виявам насильства в учнівському середовищі»(учні 7 кл.), соціально-перетворювальне заняття «Забудемо образи»(уч.3класу). У 11 класах у рамках відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом організовано акцію «Червона стрічка» та анкетування «Визначення рівнів обізнаності щодо проблеми ВІЛ\СНІДу».

Впродовж другого тижня дії акції до Міжнародного дня прав людини у 5-6 класах проведено тренінгові заняття «Знання прав не звільняє від обов’язків». Оформлено просвітницький стенд «Всеукраїнська акція «16 днів без насилля».У 8-х класах до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями (03.12.) та Міжнародного дня волонтера проведено розвиткові заняття «Приборкай свого дракона». Здійснено анкетування учнів 5-11 класів щодо проявів жорстокості та насильства. Створено «Стіну доброти», як символ довіри і підтримки кожного учня. У початкових класах акція «16 днів без насильства» завершилась підсумковою лінійкою.

Категорія: Шкільна газета "Перерва" | Додав: Boonker
Переглядів: 293 | Завантажень: 11 | Рейтинг: 0.0/0