Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 12:57

Всього матеріалів в каталозі: 18
Сторінки: 1 2 »

Акція "Подаруй бібліотеці книжку"

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 266 | Завантажень: 9 | Додав: Boonker | Дата: 20.04.2018 | Коментарі (0)

Щорічно у Городецькому НВК, проводиться акція «Милосердя».

Головна мета акції – допомога людям похилого віку, які не мають змоги забезпечити себе необхідним. Долучилися до акції учні і вчителі школи.

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 288 | Завантажень: 10 | Додав: Boonker | Дата: 20.04.2018 | Коментарі (0)

Всеукраїнська акція

"16 днів проти насилля"

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 290 | Завантажень: 11 | Додав: Boonker | Дата: 19.12.2017 | Коментарі (0)

У Городецькому НВК триває акція допомоги українським військовим «Назустріч мрії».

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 359 | Завантажень: 10 | Додав: Boonker | Дата: 23.11.2017 | Коментарі (0)

27 січня, -

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 331 | Завантажень: 10 | Додав: Boonker | Дата: 06.02.2017 | Коментарі (0)

На вулицях панує чарівниця-зима, падає блискучий сніжок, одягаючи все навкруги у білі шати. Люди вдягаються у теплі речі та взуття. Тварини лягають спати або ж рятуються приготованими осінню запасами. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля деяких птахів багато в чому залежить від доброти та милосердя людей.

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 288 | Завантажень: 10 | Додав: Boonker | Дата: 06.02.2017 | Коментарі (0)

«Лиш той життя й свободи вартий,
хто йде щодня за них у бій».

Й.В. Ґете

Відповідно до Указу Президента України "Про День Гідності та Свободи" а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року- лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод громадян в Городецькому НВК 21 листопада відзначався День Гідності та Свободи.

Педагог-організатор та учнівське самоврядування провели тематичну лінійку "День Гідності та Свободи" на якій вшанували пам'ять Небесної сотні та всіх героїв АТО. Продемонстрували презентацію «Герої не вмирають», Вчителі історії та правознавства провели уроки мужності.

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 318 | Завантажень: 13 | Додав: Boonker | Дата: 23.11.2016 | Коментарі (0)

День толерантності

«Несправедливість по відношенню

до одного є загрозою всім» П'єр Буаст

16 листопада 1995 року держави - члени ЮНЕСКО прийняли Декларацію принципів толерантності (терпимості», і в 1996 р. ООН запропонували відзначити 16 листопада - Міжнародний День толерантності.

Згідно Загальної декларації прав людини кожна людина повинна володіти всіма правами і всіма свободами без будь якої різниці, як то у відношенні раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії політичних або інших переконань, національного або соціального походження, майнового чи іншого стану.

Толерантність - здатність індивіда сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також особливості поведінки та способу    життя інших. Терпимість до чужого способу життя,поведінки, звичаїв, почуттів, ідей, вірувань.

Будьмо толерантними!

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 317 | Завантажень: 14 | Додав: Boonker | Дата: 17.11.2016 | Коментарі (0)

Кожна людина, як і все свідоме людство, живе у трьох вимірах:учора, сьогодні, завтра. Учора – це наша історія. Ми не знали її. А вона бездонна, невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань. Кожен народ, якщо він справжній народ, має свою власну історію. Але наше громадянське завдання скликати живих до тих сіл і хуторів, до тих криниць і спільних ям, куди скидали десятками виснажені тіла наших з вами бабусь і дідусів, матерів і батьків, братів і сестер. Пекло, створене в Україні на початку 30-х років ХХ століття, не можна ні з чим порівняти ні у вітчизняній, ні у світовій історії. Це було не стихійне лихо, а зумисне підготовлений голодомор 1932-33 років. Влада забрала у людей все. Все, до останнього колоска, до останньої зернини. Це був розбій, свідомо спрямований на фізичне винищення селян, українців. Масове голодування почалося в грудні 1931 року і тривало до вересня 1933. 22 місяці народ страждав, мучився, вмирав. Моторошно подумати, але навесні 1933 року, коли настав пік голоду, на Україні щодня вмирало голодною смертю 25 тис. чоловік, щогодини - 1 тисяча, щохвилини - 17. Голод забрав протягом 1932-33 років, за різними підрахунками, від 7 до 10 мільйонів людських життів.

І наш найсвятіший обов’язок сьогодні – берегти пам’ять про всіх тих, хто не дожив, пам’ять про тих, хто недолюбив, пам’ять про живих і ненароджених. Згадуючи одного – пам’ятаймо про мільйони. Ми впевнені – Україна пам’ятає. То ж давайте разом звернемося до нашої історії і станемо після цього духовно чистішими, мудрішими. Нехай у мільйонах маленьких вогників згорить страшний спадок голодомору. Нехай у цьому полум’ї згинуть нещирі частинки душі кожного з нас. І буде шлях у майбутнє прямим і світлим.

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 263 | Завантажень: 11 | Додав: Boonker | Дата: 17.11.2016 | Коментарі (0)

У  Городецькому НВК «ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ» відбулося свято «Козацькі забави». У  якому прийняли участь учні

5-11 класів.

Центр преси та інформації

Учні з захопленням та азартом брали участь у різноманітних конкурсах, яке оцінювало поважне журі.Загалом свято вдалося веселим,  яскравим і незабутнім. Наприкінці заходу представники журі підбили підсумки та нагородили переможців козацькою грамотою.

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 502 | Завантажень: 17 | Додав: Boonker | Дата: 07.11.2016 | Коментарі (0)