Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 13:10

Акція "Назустріч мрії"
[ Викачати з сервера (96.5 Kb) ]23.11.2017, 12:58

Акція «Назустріч мрії»

У Городецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» триває акція допомоги українським військовим «Назустріч мрії».

Вчителі та учні школи сплели маскувальну сітку. Для її виготовлення всі небайдужі принесли необхідний матеріал. Учні нашої школи вже неодноразово брали участь у різноманітних акціях: збирали речі першої необхідності, писали листи захисникам Вітчизни, виготовляли "янголів-охоронців", обереги, плели патріотичні браслети, які були передані через волонтерів воїнам в зону АТО.

Взяти участь в акції забажало багато учнів школи. Вони працюють на перервах і після уроків. Найактивніше включилися в роботу учні 5-7 класів.

Добрі справи не проходять марно. Кожен, хто вкладає хоча б частинку себе в перемогу, розуміє, як це потрібно.

Категорія: Шкільна газета "Перерва" | Додав: Boonker
Переглядів: 361 | Завантажень: 10 | Рейтинг: 0.0/0