Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 11:49

Акція "Годівничка"
[ Викачати з сервера (434.9 Kb) ]06.02.2017, 10:55

Акція "Годівничка"

На вулицях панує чарівниця-зима, падає блискучий сніжок, одягаючи все навкруги у білі шати. Люди вдягаються у теплі речі та взуття. Тварини лягають спати або ж рятуються приготованими осінню запасами. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля деяких птахів багато в чому залежить від доброти та милосердя людей.

Доброю традицією в нашій школі стало щорічне проведення взимку  акції «Годівничка». Не став винятком і цей навчальний рік. Вже з листопада учні та вихованці навчального закладу почали активно готуватися до акції.

У Городецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» юних екологів змалку привчають любити та оберігати природу, піклуватися про неї. Про це свідчать яскраві назви акцій та конкурсів: « Посади дерево», «Не вбивай пташку», «Посади калину-збережи Україну» «Природі не неси шкоди».

Ось і в січні місяці гамірно й весело пройшла акція «Годівничка».

Завданням конкурсу було створення годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку. Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи.

Жданюк Л.М.

Категорія: Шкільна газета "Перерва" | Додав: Boonker