Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 08:34

Всього матеріалів в каталозі: 18
Сторінки: « 1 2

День правових знань Знання і дотримання своїх прав – дуже важлива передумова злагодженого, мирного, культурного життя. Це справедливо тоді, коли йдеться про міжнаціональні чи міжетнічні питання, це справедливо й тоді, коли йдеться про такий здавалось би невеличкий соціум як школа. Виховати в дитини вміння відстоювати свої права, не порушуючи при цьому прав інших, виховати відповідальне ставлення до своїх обов’язків – це означає виховати завтрашнє громадянське суспільство. Таке завдання стоїть перед школою сьогодні. З метою формування в учнівської молоді любові до своєї країни, поваги до себе як громадянина у школі проходив День правових знань. Розпочався день традиційно з оформлення пересувної виставки Салівоник Валентиною Степанівною, соціальним педагогом Городецького НВК. Учні молодших класів мали змогу продемонструвати своє ще не до кінця сформоване бачення громадянських прав та показати його завдяки виставці малюнків «Права очима дітей», а старшокласники ще й закріпили свої знання під час проведення правового тренінгу «Чи знаєш ти свої права і як їх захищати?». У цьому тренінгу взяли участь учні 9-10 класів, з якими працювала практичний психолог, Салівоник Наталя Володимирівна . Особлива увага під час проведення дня права надавалася старшокласникам, адже зовсім скоро вони покинуть стіни рідної школи, стануть дієздатними громадянами нашої країни. Учні нашої школи знають, що від їхньої поінформованості сьогодні залежить їхнє громадянське життя завтра, тому вони взяли активну участь в проведенні дня правових знань. А 11-класники разом з Басик Валентиною Петрівною, вчителем правознавства, мали змогу ще й подискутувати на тему «Що означає бути патріотом своєї держави». Загалом день був насиченим, цікавим і, маю надію, плідним. Сподіваюсь, проведення подібних тематичних тижнів допоможе вихованцям нашої школи завжди іти пліч-о-пліч з правопорядком, дружити з Фемідою. Педагог-організатор – Жданюк Л.М.

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 302 | Завантажень: 13 | Додав: Boonker | Дата: 07.11.2016 | Коментарі (0)

Бібліотечний дім відкритий всім

Описание: https://pp.vk.me/c637418/v637418718/c7e5/Iydt5sM8VHw.jpgВ рамках вересневої акції "Бібліотечний дім відкритий всім" у Городецькому НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»  була проведена вікторина " Чарівні казки" з учнями молодших  класів, де вони активно відповідали на запитання, вміщені в різнокольорові кульки. Тематикою запитань було: "Казка з дитинства запрошує у гості", мета якої - підтримувати інтерес дітей до казки, пробуджувати бажання читати казки самостійно, розвивати пам'ять,спостережливість;виховувати бережливе ставлення до будь-якої книжки; викликати цікавість, інтерес, формувати щоденну потребу в книзі, бажання читати і розповідати казки.

Завдяки   таким  заходам та екскурсіям  діти переконалися, що в бібліотеці можна змістовно відпочити, розважитися, та набути нові корисні знання.

(центр преси та інформації)

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 261 | Завантажень: 12 | Додав: Boonker | Дата: 03.11.2016 | Коментарі (0)

Посвята в козачата

З давніх-давен в Україні у народних піснях,

легендах, прислів’ях, казках оспівується, возвеличується

фізично дужа, здорова і сильна людина. Адже  завжди сила і здоров’я, розум і витримка перемагають.  Наші пращури були запорозькими козаками. Тому, зберігаючи і відроджуючи традиції і звичаї тих часів,13 жовтня у  Городецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-

ДНЗ» відбулось велике шкільне свято  наші п’ятикласники пройшли  посвяту в козачата, дали клятву: жити чесно, любити свою рідну землю, материнську мову, з повагою ставитися до історії рідного краю, клятву на вірність українському козацтву та їхнім традиціям.

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 272 | Завантажень: 11 | Додав: Boonker | Дата: 02.11.2016 | Коментарі (0)

21 березня у Міжнародний день лісу, коли стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», всі проводять масові освітні, просвітницькі заходи, аби громадяни могли більше дізнатися про те, як створюється ліс, особливості роботи лісівників, а також власноруч долучитися до посадки зелених насаджень.

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 242 | Завантажень: 167 | Додав: Boonker | Дата: 01.11.2016 | Коментарі (0)

З метою формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей, щороку проводимо День туризму у школі. Сонячного чудового дня на шкільному подвір’ї Городецького НВК пролунав дзвінок, який сповістив про початок змагань. Команди про готовність до змагань доповіли девізами. Небайдужих серед школярів не було: хто брав безпосередню участь у естафетах, а хто вболівав, заохочуючи радісними вигуками та оплесками. По закінченню підвели підсумки. Змагання закінчилися, але на довго залишаться у пам’яті і спортивний азарт, і відчуття вірного плеча товариша. Центр «Преси та інформації»
Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 289 | Завантажень: 164 | Додав: Boonker | Дата: 24.10.2016 | Коментарі (0)

Городецький автограф

18 жовтня 2016 року в приміщенні актової зали  Городецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Володимирецького району було проведено  літературно – мистецьке свято «Городецький автограф», гостями якого  були письменники, вчителі району  та бібліотекарі з усієї області.

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 406 | Завантажень: 163 | Додав: Boonker | Дата: 19.10.2016 | Коментарі (0)

Благодійна акція

«Діти - дітям»

Шкільна газета "Перерва" | Переглядів: 308 | Завантажень: 180 | Додав: Boonker | Дата: 17.10.2016 | Коментарі (0)